Політика доставки

Я ЩОЙНО РОЗМІСТИВ ЗАМОВЛЕННЯ, КОЛИ ВІН БУДЕ ДОСТАВЛЕНО?

Будь ласка, зачекайте 3–7 робочих днів на обробку та виготовлення замовлення, щоб відправити його. 

СКІЛЬКИ ТРИВАЄ ЧАС ДОСТАВКИ?

Замовлення по Україні будуть відправлені службою «Нова Пошта» протягом 1-3 днів після отримання підтвердження про готовність замовлення до відправлення.

Міжнародні замовлення будуть відправлені Укрпоштою протягом 1-3 днів після того, як ви отримаєте підтвердження про готовність замовлення до відправлення.

Середній час доставки до Сполучених Штатів: 5–20 робочих днів

Середній час транзиту до міжнародного: 5–20 робочих днів

Враховуючи складну систему логістики з України в інші країни, спричинену військовою ситуацією в країні, просимо з розумінням поставитися до можливих затримок у доставці Вашого замовлення, які, на жаль, не залежать від нас як виробника..

Крім того, існують неконтрольовані обставини (стихійні лиха, свята, погода тощо), які можуть призвести до відстрочки доставки. Хоча більшість посилок надходить вчасно, у наших перевізників можуть виникнути обставини та затримки. З цієї причини ми не гарантуємо точний час доставки; питання доставки є відповідальністю транспортної компанії.

ЧИ ОТРИМАЮ Я ТРЕКІНГ НОМЕР?

Ми забезпечуємо відстеження кожного замовлення. Відстеження стане доступним, коли ваш продукт буде відправлено. Ми надішлемо вам номер для відстеження на вашу електронну адресу, вказану в замовленні.

 

ЧИ МОЖУ Я СКАСУВАТИ СВОЄ ЗАМОВЛЕННЯ?

Ви можете скасувати своє замовлення, написавши нам на office@samokish.com . Все, що вам потрібно зробити, це надіслати нам електронний лист із темою «СКАСУВАТИ», вказавши причину скасування замовлення. Наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення всіх деталей.

 

Я ВВЕЛА НЕПРАВИЛЬНУ АДРЕСУ!

Якщо ви неправильно або автоматично заповнили свою адресу, просто надішліть відповідь на електронний лист із підтвердженням замовлення та надайте нам правильну інформацію. Негайно повідомте нас електронною поштою за адресою office@samokish.com. Якщо адреса неправильна, ми можемо виправити це протягом 24 годин.

МІЙ ТОВАР ПРИБУВ ПОШКОДЖЕНИМ 

Ми відправляємо кожен товар із додатковою підкладкою. Незважаючи на це, наші клієнти повідомляють, що приблизно 1 із 1000 товарів надходить пошкодженим через неправильне поводження з поштою.

Якщо це трапиться з вами, зв’яжіться з нами за допомогою:

    - Номер вашого замовлення.

    - Зображення пошкодженого продукту.

Отримавши, ми з радістю надішлемо інший безкоштовно.

 

У МЕНЕ Є ЗАПИТАННЯ, НА ЯКЕ НЕ БУЛО ВІДПОВІДІ. ЧИ МОЖЕТЕ ВИ ДОПОМОГТИ?

Якщо ми все ще не змогли відповісти на ваше запитання, зв’яжіться з нами:

електронною поштою: office@samokish.com,

за тел.: +380961591595,

в інстаграмі: samokish_official,

І ми зробимо все можливе, щоб відповісти протягом 24 годин :)