Політика повернення та відшкодування

У нас діє політика повернення протягом 14 днів, тобто у вас є 30 днів після отримання товару, щоб подати запит на повернення.

Щоб мати право на повернення, ваш товар має бути в тому самому стані, в якому ви його отримали, неношений або невикористаний, з бирками та в оригінальній упаковці. Вам також знадобиться чек або підтвердження покупки.

Щоб розпочати повернення, ви можете зв’язатися з нами за адресою office@samokish.com . Зверніть увагу, що повернення потрібно надсилати на адресу: Басовська Катерина, +380969722917, Бехтеревський провулок, 6, Київ, Україна, 04053.

Якщо ваше повернення прийнято, ми надішлемо вам транспортну етикетку для повернення, а також інструкції щодо того, як і куди відправити ваш пакунок. Предмети, надіслані нам без попереднього запиту на повернення, не будуть прийняті.

Ви завжди можете звернутися до нас із будь-яким запитанням щодо повернення на office@samokish.com .


Збитки та проблеми
Будь ласка, перевірте своє замовлення після отримання та негайно зв’яжіться з нами, якщо товар несправний, пошкоджений або якщо ви отримали не той товар, щоб ми могли оцінити проблему та виправити її.


Винятки / товари, що не підлягають поверненню
Певні типи товарів не можна повернути, як-от персоналізовані речі. Ми також не приймаємо повернення товарів зі знижкою або подарункових карток.


Обміни
Найшвидший спосіб гарантувати, що ви отримаєте те, що ви хочете, це повернути товар, який у вас є, і коли повернення прийнято, здійснити окрему покупку нового товару.


Європейський Союз 14-денний період охолодження
Незважаючи на вищезазначене, якщо товар доставляється до Європейського Союзу, ви маєте право скасувати або повернути своє замовлення протягом 14 днів з будь-якої причини та без пояснення. Як і вище, ваш товар має бути в тому самому стані, в якому ви його отримали, неношеним або невикористаним, з бірками та в оригінальній упаковці. Вам також знадобиться чек або підтвердження покупки.


Повернення коштів
Ми повідомимо вас, щойно ми отримаємо та перевіримо ваше повернення, і повідомимо, чи схвалено відшкодування чи ні. У разі схвалення вам буде автоматично повернено кошти на ваш початковий спосіб оплати протягом 10 робочих днів. Пам’ятайте, що ваш банк або компанія, яка видає кредитну картку, може зайняти деякий час, щоб обробити та опублікувати відшкодування.
Якщо минуло більше 15 робочих днів після того, як ми схвалили ваше повернення, зв’яжіться з нами за адресою office@samokish.com.